Çin Otomotiv ve Yedek Parçaları

Günümüzde dünyanın en büyük endüstrilerinden biri otomotiv ve yedek parcalari olunca, Çin’de bunda geri kalmayıp otomotiv yedek parça sektöründe dünyada sayılı ülkeler arasına girmistir. Hal  böyle olunca biz de Rusya ve Turkiye’den gelen müşterilerimiz ile birlikte oto yedek parça, kamyon yedek parça, otobüs, tır yedek parça ve elektronik aksamlar ile ilgili bir çok fabrika gezdik. Çin’in en fazla yedek parca bulunan yerleri arasında bulunan Shanghai, Wenzhou ( Ruian ) Chongqing gibi bölgelerdeki fuarlara gelen misafirlerimizle birlikte katıldık.

Kazandığımız tecrübeyle fabrikalardan mal tedariği, mal kontrolü ve yüklemesi, gümrük ve nakliye konularında genis bir ürün yelpazesinde hizmet vermeye başladık.

Bu sene itibariyle en büyük otomotiv fuarı yine Şanghai’da AUTOMECHANIKA fuari 8-10 Aralık tarihleri arasında olacak ve bunun yanısıra diğer şehirlerde de otomotiv ve yan sanayi ürünleri ile ilgili fuarlar devam etmekte.

Bu yazı Genel Bilgiler kategorisine gönderilmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Çin Otomotiv ve Yedek Parçaları için 2 cevap

  1. ŞAHİN DUMAN der ki:

    GEELY ARACLARIN YEDEK PARCASINI NERDEN BULABILIRIZ

  2. Geri izleme: Şanghay Otomotiv ve Yan Sanayii Fuarı – Şanghay ( Automechanika ) | Çin İthalat İhracat Blog

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>