• Müşteri Hattı 0532 331 21 69 (Türkiye)
    • Shanghai Ofisi 0086 15921924280 (Çin)

Çin Elektronik Fuarı (09 Kasım – 11 Kasım 2011)

9 Ekim 2011

Çin Elektronik Fuarı(CEF), elektronik ve bileşim sektöründe Çin’in en büyük ve kapsamlı fuarıdır. Shanghai CEF, 1.800’den fazla katılımcı ve tüm dünyadan 60.000 alıcı için fuar deneyimini geliştirmek amacı ile verimli bir platform oluşturacaktır. 78.düzenlenecek olan CEF,2011 Asya elektronik fuarı(AESS) ile eş zamanlı olarak Shanghai’da düzenlenecektir. AESS kapsamlı elektronik ve IT Çin Elektronik Aletler A.Ş,HongKong Ticaret Geliştirme Konseyi, Japonya Elektronik ve Bilgi Teknolojileri Sanayi Derneği, Kore Elektronik Derneği, Tayvan Elektrik ve Elektronik Sanayicileri Derneği tarafından ortaklaşa düzenlenecektir. Etkinlik döneminde üst düzey konferanslar, elektrik sektöründe son pazar eğilimleri ve teknik gelişmeler ile ilgili seminerler verilecektir. Bu iki etkinlik dünyanın hızla büyüyen elektronik piyasasına girmeniz için size kapı açacaktır.

Sponsor Fırsatları: Çin Elektronik Fuarı Organizasyon Komitesi, etkinliğimize sponsor olmak için sizi, endüstri liderleri ile bir araya getirmeye davet ediyor. Bu sponsorluk fırsatları, sizin şirketinize olağan üstü hizmetler ve ürünler sağlayacaktır. Bunun dışında biz de sponsorluk hizmetimizi geliştirmek için sizin şirketlerinizde çalışabiliriz.

Katılımcı Profili: Elektronik bileşen, elektronik malzeme, elektronik üretim ekipmanları, test ve ölçüm cihazları, tüketici elektroniği, bilgisayar, network ve ekipmanları, iletişim,yayın ekipmanları, otomotiv elektroniği, aviyonik, savunma elektronik, tıp elektroniği, elektrik, güç ekipmanları, güvenlik, gözetim ekipmanları, bina elektronik ekipman, makine mühendisliği, endüstriyel kontrol.

Ziyaretçi Profili: Elektronik başvurular, mühendisler, satın alma, teknik mühendisler, araştırmacılar, Fuar satın alma ve araştırma-geliştirmede önemli rol oynar. Tüketici elektroniği, görsel, işitsel, ev elektroniği, bilgi-iletişim teknolojisi, mekanik/mühendislik/endüstriyel kontrol, otomotiv, elektronik, uzay teknolojisi, aydınlatma, güvenlik takip, güç elektroniği, tıbbi teknoloji ve elektrik de dahil olmak üzere çeşitli sanayi kuruluşlarını davet etmekteyiz.

Fuar Alan: Shanghai Yeni Uluslararası Fuar Merkezi(SNIEC)

 

 

*FUARLARA TERCÜMANLIK HİZMETİMİZ MEVCUTTUR.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir