• Müşteri Hattı 0532 331 21 69 (Türkiye)
    • Shanghai Ofisi 0086 15921924280 (Çin)

Çin Oyuncak Fuarı (12 Ekim -14 Ekim 2011)

5 Ekim 2011

Çin oyuncak fuarı oyuncak ve bebek ürünleri üzerine odaklanmış bir fuardır.Bu etkinlik oyuncak pazarında büyük bir platform sağlar ve oyuncak üretim  sektöründe uluslararası alıcılara kapı açar.

Ziyaretçi Profili: Banyo aksesuarları,temizlik ürünleri,bahçe aksesuarları,sağlık ve kişisel bakım ürünleri,küçük ev aletleri,mobilya,aydınlatma,el sanatları,ev dekorasyon,oyuncak,spor malzemeleri.

Katılımcı Profili: Mekanik oyuncaklar,elektronik oyuncaklar,yeni oyuncak figürleri,peluş oyuncaklar,bebekler,ahşap oyuncaklar,yılbaşı ağaç süsleri,şenlik ürünleri ve dekorasyon,model yapım,yaratıcı tasarı ve oyuncaklar,hediyelik eşya,spor ürünleri.

Fuar Alanı: Shanghai Uluslararası Sergi Salonu(SNIEC)

 

*FUARLARA TERCÜMANLIK HİZMETİMİZ MEVCUTTUR.

Yorumlar

  1. ABDURRAHİM dedi ki:

    çocuk oyun parkı malzemesi istiyoruz. Metal kısımlar galvaniz ve elektrostatik olacak plastik aksamlar spesifik özellikte olacak, metal aksamların ebatları standart olacak ancak üzerine yapılabilecek işlemlerden spesifik uygulamalar mutlaka tarafımıza bildirilecektir. İlk aşamada 2-3-4 kuleli oyun guruplarından 2 büyük konteyner kadar alınacaktır. Spesifik diğer önerebileceğiniz oyun parkları varsa lütfen gönderin ayrıca siz dahil maliyet ve miktarlarıda göndermenizi rica ederim. Selamlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir