• Müşteri Hattı 0532 331 21 69 (Türkiye)
    • Shanghai Ofisi 0086 15921924280 (Çin)

Çin Uluslararası Cam Sanatı Dekorasyon Fuarı (25 Ekim – 27 Ekim 2011)

5 Ekim 2011

Çin (Pekin) Uluslararası Cam Sanatı ve Dekorasyon Fuarı, Asya’da cam sanat sektöründe büyük bir platform oluşturur.Bu etkinlik dünya cam sanatı sektöründe yeni dekorasyon teknoloji,yeni ekipman ve ürünleri,katılımcılar için daha fazla gelişmekte olan fırsat sağlar.

Önemli Bölüm: Pazar geliştirme ve uygulama,Enerji tasarrufu sınıf semineri bu etkinlik sırasında eş zamanlı olarak yapılacaktır.

Ziyaretçi Profili: Bina/tasarım ofisi(Mimar)konut üreticisi,gayrimenkül,geliştirme,ticari şirket,toptancı,malzeme,demirbaş ve mobilya tadarikçileri,Ulusal/Yerel devlet adamları,dağıtıcı perakendeci hizmet sektörü,işveren (bina sahibi) levha sanayi,ev merkezi sektörü ve daha fazlası.

Katılımcı Profili: İç/Dış dekoratif malzemeler,sanat malzemeleri,çatı kaplama malzemeleri,kapı,açılış malzemeleri,gürültü azaltma,hediyelik eşya,el sanat ürünleri,taş bina,doğal taş,açık tesisler,halı,sanat,resim çerçevesi,heykel,vitray,aydınlatma,işaretler,sığınaklar,kamu sanat,yeşillik sistemleri,havalandırma,mutfak,sıhhi tesisat,banyo,asansör,aydınlatma,otopark tesisi.

Fuar Alan: Shanghai Uluslararası Sergi Salonu Intex Shanghai

 

*FUARLARA TERCÜMANLIK HİZMETİMİZ MEVCUTTUR.

Yorumlar

  1. bilal şaşmaz dedi ki:

    kosgeb destekliyormu bu fuarı

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir