• Müşteri Hattı 0532 331 21 69 (Türkiye)
    • Shanghai Ofisi 0086 15921924280 (Çin)

Çin Uluslararası Endüstriyel Kalıp Fuarı (24 Eylül – 26 Eylül 2013)

25 Ağustos 2013

MF_Produktmarken_4CKalıp yapımı ve döküm sanayinde faaliyet gösteren 22.000’i aşkın ziyaretçi ve 400’den fazla katılımcının gelmesi beklenen Çin Uluslararası Endüstriyel Kalıp Fuarı 20.000 metrekarelik büyük bir alanda ve 3 gün boyunca Guangzhou’da düzenlenecek. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan etkinlik katılımcı ve ziyaretçilerine önemli iş fırsatları sunuyor.

Ziyaretçi Profili: Otomotiv endüstrisi, havacılık ve uzay, gemi yapım firmaları, ev aletleri teknolojileri, elektrik ve elektronik sektörü, telekomünikasyon, ambalaj teknolojileri, oyuncak sanayi, spor ve eğlence, bisiklet, mobilya, optik ve cam, inşaat&yapı, saat, mücevher, aydınlatma, aksesuar, endüstriyel tasarımcılar, teknisyenler ve kalıp firmalarının CEO’ları.

Katılımcı Profili: Hassas, plastik, döküm ve enjeksiyon kalıplar, desen verme ve prototipleme cihazları, progressive kalıp, sıcak damgalama, tasarım ve mühendislik firmaları, kalıp döküm ekipmanları, endüstriyel otomasyon teknolojileri, metal işleme ve üretim tezgahları ile metal kesme malzemeleri.

Fuar Alanı: Poly Dünya Ticaret Merkezi, Guangzhou

*FUARLARA TERCÜMANLIK HİZMETİMİZ MEVCUTTUR.

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir