• Müşteri Hattı 0532 331 21 69 (Türkiye)
    • Shanghai Ofisi 0086 15921924280 (Çin)

Oto Mekanik Fuarı – Şanghay (7 Aralık – 11 Aralık 2011)

30 Kasım 2011

Oto Mekanik Fuarı Şanghay, otomotiv parçaları, malzemeleri ve hizmet tedarikçileri ile ilgili sektörde yapılacak olan gelişmiş fuarlardan biridir. Otomotiv sektöründeki en son teknoloji ve gelişmeler hakkında bilgi edinmek için mükemmel bir yerdir.  Bu etkinlik dünyanın çeşitli yerlerinden gelen üyeler için mükemmel iş fırsatı sağlar. Bu etkinlik otomobil endüstrisi ile bağlantılı en iyi fuarlardan biri olacak ayrıca fuarda medya ve seyahat merkezi de yer alacaktır. Fuarda oto bakım, oto parçaları üretimi ve malzemeleri ile ilgili büyük gelişmeleri de görebilirsiniz.

Ziyaretçi Profili: Birçok ziyaretçi Şanghay Oto Mekanik Fuarını ziyaret edecektir. 2010 yılında 130 ülkeden yaklaşık 50,561 ziyaretçi dünyanın dört bir yanından fuara katıldı. Fuarda yer alacak ziyaretçilerin bazıları araç imalat sanayi, araç yedek parça ve aksesuarları üretimi, garaj malzemeleri üretim sektöründeki profesyonellerdir. Bunun dışında benzin şirketleri ve istasyonları, bağımsız atölyeler ve dağıtım acentaları, ticaret birlikleri de bu etkinlikte yer alacaktır.

Katılımcı Profili: Araç parçaları ve bileşenleri, şaşi, gövde, elektrik ve elektronik gruplar, sistem ve modüller ,elektrik kontrol grupları, araç aksesuarları, özel ekipmanlar, performans sistemleri, tasarım ayrıntılandırma, araç servis onarım, kaporta onarım ve boyama, garaj yapı ve yönetim, sigorta, finans, finansal kiralama, araç yönetim sistemleri, bayilik planlama ve inşaat, oto bakım ve yıkama.

Fuar Gösteri Zamanı ve Salon No:

 İş Zamanı: 09:00 am- 5:00 pm       Halk Zamanı: 09:00 am- 5:00 pm

Salon No: 1-13

*FUARLARA TERCÜMANLIK HİZMETİMİZ MEVCUTTUR.

 

Oto Guangzhou Fuarı yazısı için: http://cinithalatihracat.com//cin-fuarlar/oto-guangzhou-22-kasim-28-kasim-2011/

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir