• Müşteri Hattı 0532 331 21 69 (Türkiye)
    • Shanghai Ofisi 0086 15921924280 (Çin)

Çin İthalat İhracat 500. Yazımız

5 Şubat 2013

500. yazımız2010 yılının Eylül ayında açtığımız blog sitemizde, 500. yazımıza ulaştık. Bu geçen yaklaşık iki buçuk senede Çin ile ithalat ihracat yapmak isteyen firmalara yardımcı olmaya çalıştık. Blog sitemizde, yaptığımız fabrika ziyaretlerini, Çin’de yapılan büyük ve önemli fuarları, Çin ekonomisi ve iş kültürü ile ilgili genel bilgileri, Çin’de katıldığımız fuar ve etkinlikleri, sizin için seçtiğimiz farklı ürünleri sizlerle paylaştık. Çin’den nasıl mal alınır, nelere dikkat edilmelidir, nakliye ve gümrük nasıl olur, doğru üretici ve ürünlere nasıl ulaşılır gibi sorularınıza cevap bulduk. Bunları yaparken hep sizlerden güç aldık. Sizlerin de katılımıyla birlikte, Türkiye – Çin dış ticareti arasında bir köprü oluşturan blog sitemiz çok kapsamlı ve sürekli güncellenen bir site haline geldi.

OMC ithalat ihracat Danışmanlık sitesi olarak katkılarınızdan dolayı herkese teşekkür eder. Daha 100’lerce yazıyı sizlerle paylaşmayı temenni ederiz.

 

 

 

 

 

 

 

Yorumlar

  1. kenan dedi ki:

    slm lar öncelilkle sizlere merakım kumaş ve deri sektörün de olup dış ülkelerle yakın dan ilgilenme konusu kumaşlarla ilgili vesyre diğer ürünlerle irtibat konusun dan nasıl yararlanabilirim vede koşullar nasıl ödemeler nasıl fabrikalar la nasıl bir bağlantı kurabilirim vede nakliye fiyatları ile bana e postayla bildirirseniz sevinirm iyi calışmalar dilerim sasygılar dilerim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir