• Müşteri Hattı 0532 331 21 69 (Türkiye)
    • Shanghai Ofisi 0086 15921924280 (Çin)

Çin Uluslararası Klima ve Isıtma Sistemleri Fuarı (25 Eylül – 27 Eylül 2013)

30 Ağustos 2013

ISH-CN-CIHE2011_4CIsıtma, havalandırma ve klima sektöründe faaliyet gösteren birçok önemli firmayı bir araya getirecek olan Çin Uluslararası Klima ve Isıtma Sistemleri Fuarı 3 gün boyunca Şanghay’da organize edilecek. Sektördeki son gelişmeler ve yeni trendlerin tanıtılacağı etkinlik müşteri portföyünü genişletmek isteyen ve yeni pazarlar arayan katılımcı ve ziyaretçilerine önemli fırsatlar sunuyor.

Ziyaretçi Profili: İnşaat şirketleri, mimar, iç mimar, tasarımcılar, gayrimenkul geliştirme ve yönetim şirketleri, Ar-Ge firmaları, toptancı, perakendeci, dağıtıcı, ithalat&ihracatçılar, otel, tatil köyleri, eğlence merkezleri ile kamu kurumları ve medya.

Katılımcı Profili: Kalorifer kazanları, elektrik, gaz, su ısıtıcıları, yerden ısıtma sistemleri, ısıtma cihazları takip sistemleri, hava kaynaklı ısı pompası, su ısıtıcıları, radyatörler, şömine ve şömine aksesuarları, hava arıtma ürünleri, yenilenebilir enerji termal kullanım ürünleri, ısı sayaçları, radyan ısıtma ürünleri, su arıtma cihazları, pompa, valf, boru ve montaj parçaları.

Fuar Alanı: Yeni Uluslararası Fuar Merkezi (SNIEC), Şanghay

*FUARLARA TERCÜMANLIK HİZMETİMİZ MEVCUTTUR.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir