• Müşteri Hattı 0532 331 21 69 (Türkiye)
    • Shanghai Ofisi 0086 15921924280 (Çin)

Uluslararası Yapı Malzeme Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı (10 Mayıs – 12 Mayıs 2012)

17 Nisan 2012

İnşaat ve yapı sektöründe faaliyet gösteren işletmeler için düzenlenen Uluslararası Yapı Malzeme Teknolojisi ve Ekipmanları Fuarı; duvar malzemelerindeki yeniliklerin tanıtılacağı, binalarda enerji tasarrufu teknolojilerinin sergileneceği önemli bir platform olacaktır. Ayrıca, gelen ziyaretçiler bu sektörde sıkça kullanılan dökme çimento, hazır beton, hazır harç, tuğla ve alçı ürünleriyle ilgili detaylı bilgi sahibi olacaktır.

Ziyaretçi Profili: İnşaat firmaları, müteahhitler, mimarlar, ithalatçılar, inşaat malzemeleri distribütörleri, inşaat ve yapı mühendisleri, yatırımcılar ve kamu kurumları.

Katılımcı Profili: Shengquan, Dongcheng, ZYN, Tian Yuan, Zhongye, Tengyu, BNBM, Bayer, COMAF, MASA, TIGER, Besser, HESS ve  LASCO gibi dünyaca ünlü dökme çimento ve harç şirketlerinin yanı sıra, tuğla ürünleri ve ekipmanları, alçı, modern inşaat teknolojisi, yalıtım malzemeleri teknolojisi ve ekipmanları, kil, otoklav, sinterleme, inşaat makineleri, entegre gövde teknolojisi, iç ve dış cephe dekorasyon malzemeleri üreten 15 farklı ülkeden yaklaşık 260 katılımcının gelmesi bekleniyor.

Fuar Alanı: Çin Uluslararası Fuar Merkezi (CIEC), Pekin

*FUARLARA TERCÜMANLIK HİZMETİMİZ MEVCUTTUR.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir